Jak spakować kuchnię

Spakuj swoją kuchnię
Kuchnia to najtrudniejsze do spakowania pomieszczenie w domu. Przy wielu szafkach i szufladach pełnych małych, delikatnych przedmiotów, jest wiele do zrobienia, zanim przybędą przeprowadzki. Zapoznaj się z tą prostą listą kontrolną, aby uporządkować i spakować kuchnię.

Sortuj i upraszczaj rzeczy
Wyjmij wszystko z szafek, szuflad i spiżarni i przejdź przez to wszystko. Praktyczną zasadą jest pozbycie się wszystkiego, czego nie używałeś w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Możesz podzielić rzeczy na cztery kategorie:

Przekaż darowiznę lub sprzedaj – Przeprowadzka to idealny moment na zmniejszenie zatrudnienia; możesz zaplanować sprzedaż garażu lub nawet lepiej przekazać darowiznę na lokalną organizację charytatywną.

Essentials – naczynia, sztućce, ekspres do kawy, toster, płyn do naczyń i jedna uniwersalna patelnia. Używaj ich w ostatnich dniach w starym domu i pierwszych dniach w nowym.

Rzadko używane – kieliszki do wina, wazony, małe urządzenia i równowaga między garnkami i patelniami, miskami do mieszania, półmiskami i innymi produktami. Zapakuj je teraz.

Spiżarnia – na pudełka, butelki i puszki z jedzeniem, które będziesz przenosić. Zatrzymaj tylko to, czego potrzebujesz, a resztę spakuj.

Moving concept, Father and his son moving into their new home

Zbierz właściwe materiały opakowaniowe
Aby dobrze wykonywać swoją pracę, potrzebujesz odpowiednich narzędzi! Skorzystaj z Przewodnika po pudełkach Unpakt, aby sporządzić listę opakowań, które będą potrzebne do pakowania. Inne materiały opakowaniowe, takie jak folia bąbelkowa, płyty piankowe, gazety, taśma do pakowania, etykiety i trwałe markery, będą przydatne i pomogą chronić Twoje rzeczy przed pęknięciem. Przeprowadzki organizuje firma https://metrans-wro.pl/.

Delikatne dania
Właściwe pakowanie naczyń jest ważne, aby zapobiec ich rozbiciu podczas transportu. Spakuj je na bokach jak albumy płytowe, aby uzyskać najlepsze wyniki. Powinieneś użyć piankowych płyt pomiędzy nimi oraz na górze i na dole, aby je wyłożyć. Zawiń gazetę, aby wypełnić luki i zapobiec przemieszczaniu się zawartości. Oznacz te pudełka jako „kruche”. Sprawdź nasz szczegółowy przewodnik: 5 najlepszych praktyk dotyczących pakowania potraw .

Wyroby szklane
Szkło można łatwo spakować, używając tej prostej sztuczki – zapakuj każdy kawałek do brązowego papierowego woreczka na drugie śniadanie i wypełnij puste przestrzenie w pudełku watowaną gazetą, aby je amortyzować. Nie zapomnij również oznaczyć tego pudełka jako „kruche”. Aby uzyskać bardziej wyszukane sposoby, zapoznaj się z naszym artykułem: pakowanie kieliszków do wina i butelek . Pomogą specjaliści z firmy transport mebli Poznań.

Przybory
Do pakowania przyborów używaj dużych plastikowych toreb zapinanych na suwak i owiń je razem wokół plastiku, aby ułatwić pakowanie. Po zapakowaniu w ten sposób można je umieścić w naczyniu lub szklanych pudełkach bez zajmowania dużo miejsca.

Książki kucharskie
Książki kucharskie, jak wszystkie książki, są ciężkie; zapakuj je w najmniejsze dostępne pudełka. Pamiętaj, aby spakować je na płasko, aby kolce były w dobrej formie.
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, wyznacz obszar dla zapakowanych pudełek. Znajdź miejsce na uboczu, na przykład w garażu lub rzadko używanym pomieszczeniu, aby układać rzeczy podczas pakowania. Wczesne rozpoczęcie przeprowadzki pomaga złagodzić stres związany z przeprowadzką, a teraz, gdy kuchnia jest już pełna, możesz trochę łatwiej oddychać.

rehabilitacja domowa

Post A Comment