Łatwy do zrozumienia przewodnik krok po kroku, jak dopasować kabinę prysznicową.

Nowa kabina prysznicowa ulepszy każdą łazienkę, a przy tak wielu wzorach do wyboru nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem idealnego. Duża łazienka w Sklepie znajdziesz ogromny wybór kabin prysznicowych oraz kabin ćwiartki koła, kabiny prysznicowe narożne, kabiny prysznicowe i drzwi prysznicowych wszystko w różnych rozmiarach dopasowanych do każdej łazienki, małe lub duże.

Montaż łazienki powinien być wykonany przez wykwalifikowanego rzemieślnika, aby zapewnić profesjonalny efekt. Próba samodzielnego zainstalowania nowej łazienki może wydawać się dobrym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy na kosztach instalacji łazienki , ale zalecamy zatrudnienie eksperta. Niniejszy przewodnik dotyczący montażu kabiny ma na celu zademonstrowanie sposobu montażu kabiny.

MONTAŻ BRODZIKA

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przed montażem kabiny należy najpierw zamontować brodzik – zapoznaj się z naszym pełnym poradnikiem montażu brodzika, aby uzyskać szczegółowe instrukcje udzieli hydraulika Warszawa Bielany.

W przypadku montażu brodzika akrylowego należy najpierw przykręcić nóżki i włożyć odpływ i syfon.
Ustaw brodzik i użyj poziomicy, aby upewnić się, że jest idealnie wypoziomowany. Podłącz tacę do kanalizacji.
Aby ukryć instalację wodną pod brodzikiem, należy przymocować panel, zatrzaskując go.
Uszczelnij krawędzie brodzika oraz miejsca, w którym panel styka się z podłogą i brodzikiem, aby zapewnić wodoszczelne wykończenie.
Aby Ci w tym pomóc, zapoznaj się z naszym poradnikiem, jak uszczelnić brodzik powie hydraulik Warszawa.

MONTAŻ KABINY PRYSZNICOWEJ

Przed montażem nowej kabiny prysznicowej należy natychmiast po dostawie sprawdzić ją pod kątem uszkodzeń lub usterek. Upewnij się, że woda jest wyłączona przed przystąpieniem do majsterkowania w łazience.

Poniższe instrukcje służą jako wskazówki dotyczące montażu kwadratowej kabiny prysznicowej w narożniku łazienki, gdzie potrzebne są tylko drzwi i panel boczny. Ale ta sama zasada dotyczy innych typów kabin prysznicowych.

Wymagane narzędzia i przedmioty:

  • Wiertarka elektryczna
  • Pistolet uszczelniający
  • Uszczelniacz silikonowy
  • Poziom duchowy
  • Wkrętaki
  • Klamki
  • Panele szklane
  • Kanały
  • Mocowania

Etapy montażu kabiny prysznicowej
1. Umieść odpływy ścienne przy narożnych krawędziach brodzika i za pomocą poziomicy sprawdź, czy są ustawione pionowo.

2. Za pomocą wiertarki elektrycznej wywiercić otwory pilotażowe w ścianie. Gdy to zrobisz, włóż kołki rozporowe i przykręć kanały do ​​ściany.

3. Zdecyduj, po której stronie będą drzwi prysznicowe, zanim weźmiesz panel boczny i umieścisz go w odpowiednim kanale.

4. Następnie zamontuj drzwi prysznica w drugim kanale ściennym – możesz potrzebować dodatkowej pary rąk do pomocy przy tej części.

5. Drzwi prysznica i panel boczny będą teraz umieszczone na zewnętrznych krawędziach brodzika. Będą wtedy wymagały mocowania razem w rogu.

6. Za pomocą śrubokręta przykręć panele na miejsce za pomocą dostarczonych elementów mocujących i zamocuj uchwyt do drzwi.

7. Użyj uszczelniacza silikonowego i pistoletu do uszczelniania zewnętrznych krawędzi kabiny prysznicowej, ale unikaj krawędzi wewnętrznych.

rehabilitacja domowa

Post A Comment