Pakowanie ruchomych pudełek: te 10 wskazówek sprawi, że to zadziała!

Te 10 wskazówek pomoże Ci w prawidłowym pakowaniu pudełek do przenoszenia. Aby Twoje rzeczy mogły przetrwać transport do nowego domu bez irytujących uszkodzeń.

1. Użyj odpowiednich ruchomych pudełek
Możesz oczywiście zrobić przeprowadzkę ze starymi pudełkami po bananach z supermarketu. Jednak prawidłowe przenoszenie pudełek ma pewne zalety, które mogą być warte dodatkowych kosztów:

Mają jednolity rozmiar, dzięki czemu można je łatwo układać w stos.

moving t

Można je lepiej nosić za boczne uchwyty .
Możesz utrzymać większą wagę dzięki co najmniej dwóm warstwom tektury falistej i wzmocnionej podstawie .
Często mają zadrukowane pola do opisu .
Wskazówki dotyczące pakowania ruchomych pudeł
Przeprowadzki mają wiele zalet w porównaniu z pudełkami bananowymi z supermarketu.

Jeśli chcesz wykorzystać stare ruchome pudełka z ostatniego ruchu, sprawdź, czy pudełka są nadal trwałe. Przede wszystkim wilgoć sprawia, że ​​karton szybciej się rozdziera.

Liczba potrzebnych boksów do przeprowadzki zależy od liczby osób, wielkości przestrzeni życiowej i czasu, przez jaki mieszkałeś w starym mieszkaniu, jak to zrobić przeczytasz na stronie https://metrans-wro.pl/. Z reguły obliczyć jedno pudełko na metr kwadratowy powierzchni mieszkalnej.

Bardziej dokładną wartość można uzyskać za pomocą kalkulatora pudełkowego z Internetu .

Pudełka do przeprowadzek są dostępne w sklepach z narzędziami i wielu firmach przeprowadzkowych. Możesz również wypożyczyć przeprowadzki : może być tańszy i przyjazny dla środowiska.

2. Zapakuj właściwe rzeczy we właściwym czasie
Pytanie z pytań: Co pakujesz jako pierwsze, a co ląduje w pudłach na krótko przed przeprowadzką?

Zasadniczo powinieneś najpierw spakować rzeczy, których rzadko lub nigdy nie używasz w życiu codziennym. Rozpocznij poszukiwania w piwnicy lub na strychu. Poza tym możesz posprzątać . Sprawdźcie ofertę transportu https://transport-polska.pl/transport-wroclaw/. Wszystko, co teraz przyniesiesz na wysypisko lub podarujesz, nie musi się z Tobą przemieszczać.

Ubrania sezonowe można również spakować w odpowiednim czasie. Kto potrzebuje zimowego płaszcza latem lub kąpielówek i klapek zimą?

Jeśli masz kilka serwisów z zastawą, zapakuj drugą i trzecią zastawę wcześniej.

3. Zapakuj pudełka do pełna
Zapakuj ruchome pudła do pełna i nie zostawiaj żadnych pustych przestrzeni. Po pierwsze, potrzebujesz mniej pudełek, a po drugie, chronisz pudło przed wybrzuszeniem. Wypełnij puste przestrzenie materiałem wypełniającym, takim jak papier do pakowania. Uwaga: Papier gazetowy jako materiał wypełniający jest wolny, ale farba drukarska łatwo plami.

Pakuj ciężkie przedmioty na dole, a lekkie na górze. Pudełko nie powinno ważyć więcej niż 20 kilogramów, aby pudełko i nośnik mogły utrzymać ciężar.

4. Nie pakuj pudełek za dużo
Przesuwane pudełko jest zbyt pełne
Jeśli zapełnisz ruchome pudła, nie możesz już układać pudeł jeden na drugim w transporterze

Nie pakuj zbyt dużych pudełek. W furgonetce możesz ustawiać pudła jeden na drugim tylko wtedy, gdy pokrywa pudła jest prawidłowo zamknięta .

Zapakuj coś płasko do pudełka na końcu. Unikaj ostrych przedmiotów na górze pudełka, aby końcówki nie przebiły się pod ciężarem pudeł na górze.

Przenoszenie etykiet na pudełka do drukowania POBIERZ TERAZ
5. Zegnij otwory uchwytu przed zapakowaniem
Zegnij uchwyty ruchomych pudeł
Przed zapakowaniem złóż uchwyty ruchomych pudełek i zostaw wystarczająco dużo miejsca na palce.

Brzmi banalnie, ale często się o tym zapomina: Złóż otwory na uchwyty po bokach ruchomych pudełek przed zapakowaniem i zostaw miejsce na palce użytkownika podczas pakowania.

6. Załaduj prawidłowo transporter
Najpierw załaduj do poruszającej się furgonetki lub ciężarówki meble i ciężkie pudła, a następnie lekkie pudła i mniejsze przedmioty.

Zadbaj o równomierne obciążenie osi pojazdu.

Zabezpiecz ładunek pasami. W większości wypożyczalni można wypożyczyć odpowiednie uprzęże.

7. Transportuj urządzenia elektryczne osobno
Nie pakuj swojego ultranowoczesnego telewizora z płaskim ekranem o wartości 2000 euro do furgonetki. Lepiej jest przewozić wrażliwe urządzenia elektroniczne, takie jak telewizory, systemy hi-fi lub komputery – jeśli to możliwe – oddzielnie we własnym samochodzie.

8. Przygotuj taśmę
Przygotuj taśmę samoprzylepną w dniu przeprowadzki, aby naprawić wszelkie pęknięcia w kartonie lub uginającej się podstawie kartonowej.

9. Etykietuj rozsądnie ruchome pudełka
Oznacz ruchome pudełka następującymi informacjami:

Pokój
zawartość
Kruchy?
Waga: lekka, średnia, ciężka
Jeśli przeprowadzasz się z pomocnikami w relokacji , czy to za opłatą, czy w ramach usługi przyjaźni, obowiązuje zasada: „Gdzie to powinno się udać?” jest ważniejsze niż „Co w tym jest?”.

Twoi pomocnicy w ruchu nie wiedzą, czy gofrownica musi iść do kuchni, ponieważ w każdą niedzielę masz gofry, czy w piwnicy, ponieważ jest to jeden z wielu prezentów od cioci i dlatego jest przechowywana w piwnicy aż do twojego Następnym razem ciocia przychodzi z wizytą.

10. Specjalne loki
Jak zawsze w życiu, podczas przeprowadzki jest kilka osobliwości. Zapakuj te rzeczy szczególnie ostrożnie:

Książki
Książki są ciężkie! Powinieneś zatem wypełnić swoje ruchome pudła nie więcej niż do połowy książkami, a resztę wypełnić ręcznikami lub innymi lekkimi przedmiotami.

Umieść książki tyłem do siebie w pudełku, aby zapobiec ich zsuwaniu się i uszkodzeniu się nawzajem.

Dania
Obficie zawinąć naczynia w papier do pakowania i nie napełniać pudełek wyłącznie naczyniami, w przeciwnym razie pudełko będzie zbyt ciężkie.

W przypadku naczyń szczególnie ważne jest wypełnienie pustych przestrzeni materiałem wypełniającym.

Jeśli zawijasz naczynia w gazetę zamiast w papier do pakowania, porcelana trafia później do zmywarki, dzięki czemu farba drukarska zostaje ponownie zmyta.

Garnitury i sukienki
Ubrania można bez problemu transportować w przeprowadzkach. Jednak w przypadku garniturów i sukienek wieczorowych powinieneś zaopatrzyć się w pudełka na garderobę. Tam przetrwasz ruch bez zagnieceń, ponieważ wieszasz swoje szaty na wieszaku w pudełku.

rehabilitacja domowa

Post A Comment