10 najlepszych wskazówek dotyczących ślubów i przyjęć na podwórku

Jeśli myślisz o zorganizowaniu wesela i / lub przyjęcia na swoim podwórku, mamy dla Ciebie kilka świetnych wskazówek.

Oto nasze najlepsze pomysły na ślub na podwórku, sztuczki i odpowiedzi, niezależnie od tego, czy bierzesz ślub tutaj w , czy gdzie indziej.

1. Zaplanuj to. Wesela na podwórku to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na miejscu, chociaż musisz pamiętać, że musisz rozważyć wiele rzeczy, zanim będziesz mógł zaangażować się w ten pomysł. Pierwsze pytanie: czy Ty lub Twoi rodzice macie wystarczająco duże podwórko na swój ślub? Aby odpowiedzieć na to pytanie, musisz pomyśleć o swojej liście gości i o tym, jakiego rodzaju przyjęcie chciałbyś mieć. Czy wyobrażasz sobie obiad na talerzu lub bufet? Przekazane zakąski i koktajl bar czy grillowane jedzenie piknikowe? Każdy rodzaj recepcji ma inną pojemność. Czy będziesz również gospodarzem ceremonii na podwórku, czy tylko przyjęcia? Będziesz potrzebować jeszcze więcej miejsca, jeśli hostujesz oba. Jedzenie zapewni gastro crew dobry catering.

Wskazówka: porozmawiaj z wypożyczalnią lub firmą cateringową – tak, możemy pomóc odpowiedzieć na te pytania! – zanim podejmiesz tę decyzję. Będą wiedzieć, ile miejsca będziesz potrzebować, aby ustawić stoły, kabiny i parkiet taneczny, aby pomieścić liczbę gości, i prawdopodobnie zaproponują różne opcje cateringowe, które najlepiej spełnią Twoje wizje i ograniczenia przestrzenne.

2. Przygotuj to. Jeśli masz co najmniej 8 tygodni, powinieneś być gotowy na przygotowanie podwórka. Jeśli organizujesz wesele na podwórku latem, świetnie! Natura może zająć się większością kosztów dekoracji – chociaż będziesz musiał w tym pomóc. Zasadź swoje ogrody w tym roku, mając na uwadze projekt i układ wydarzenia. Trudno będzie jednak uporządkować ogrodnictwo, nie wiedząc, gdzie wszystko pójdzie.

Oto świetna wskazówka: zanim wykonasz jakąkolwiek pracę, porozmawiaj ze swoim organizatorem wesel, wypożyczalnią lub firmą cateringową o układzie wydarzenia . Czasami są stoły i obszary przygotowawcze, o których nasi klienci zapominają wziąć pod uwagę lub nowe pomysły na układ, które wymyślamy, aby zmaksymalizować przestrzeń podczas odwiedzania witryny.

3. Temat. Niezależnie od tego, czy szukasz prostego wesela na podwórku, czy wyszukanego, eleganckiego projektu weselnego, Twój motyw będzie kierował większością decyzji estetycznych odtąd. Wyrafinowany kraj? Zabytkowe? Rustykalny? Kapryśny? Każdy motyw zawiera różne kwiaty, ramki na zdjęcia, elementy ozdobne, krzesła, pościel, opcje cateringowe i nie tylko. Warto też wiedzieć ile jedzenie na wesele zamówić.

4. Namiot to. To jedna z naszych największych rekomendacji.

W dużej mierze polecamy: wynajmij namiot! Przyda się to nie tylko w przypadku lekkiej niepogody w dniu ślubu, ale także zapewnia bardzo potrzebne schronienie przed rzeczami tak prostymi, jak zbyt duże słońce lub lekka bryza (pomyśl o delikatnych dekoracjach na stoły… nie chcesz, żeby się przewracały, łamały lub rozwalały!), zapewniają prywatność i dodają możliwości dekoracji (patrz: rozświetl). Zaufaj nam, gdy mówimy, że namioty świetnie nadają się na wesela przydomowe, duże i małe.

5. Parkiet taneczny to. Czym jest przyjęcie weselne na podwórku bez parkietu? I tyle w trawie. Bądź miły dla wszystkich kobiet na wysokich obcasach i tych biednych źdźbeł trawy rosnących w strefie zagrożenia i wynajmij parkiet do tańca dla gości zamiast trawiastego obszaru, a nawet patio lub tarasu. Będziesz chciał czegoś płaskiego i gładkiego.

Wskazówka: jest to zdecydowanie zalecenie, które znajduje się na liście obowiązkowych miejsc do wynajęcia namiotu.

6. Zapal to. Ogromną zaletą ślubu na podwórku jest to, że możesz oświetlić tę przestrzeń tak wieloma (lub jak najmniejszą) pięknymi pasmami świateł, ile możesz chcieć – i możesz rozpocząć sznurowanie tak wcześnie, jak to konieczne, ponieważ nikt inny nie jest wynajem powierzchni eventowej. Sugerujemy sznurowanie świateł na suficie namiotu i owijanie ich wokół drzew. Rozważ zawieszenie lub umieszczenie jeszcze większej liczby świateł, chińskich lampionów i świec na krzesłach, stołach, drzewach i innych naturalnych krzewach. Oświetlenie ślubne jest warte modernizacji prawie za każdym razem. Spójrz na te zdjęcia. Jak wyglądałyby bez tak znakomitego oświetlenia?

7. Wynajmij to. Wynajmij stoły i krzesła w wypożyczalni – lub za pośrednictwem zespołu cateringowego, który albo sam wypożyczy sprzęt, albo będzie wiedział, z kim powinieneś porozmawiać, aby uzyskać najlepszy styl na swój budżet. Wypożyczając sprzęt, nie musisz martwić się o jego konfigurację ani demontaż. Po prostu pojawisz się, podpiszesz się na przerywanej linii, a cała recepcja zostanie zbudowana dla Ciebie.

Ogromna wskazówka: nie pożałujesz tej pomocy w dniu ślubu. Warto również wziąć pod uwagę temperaturę. Organizujesz wesele w najgorętszy dzień w roku? Zastanów się nad wypożyczeniem sprzętu, który pomoże ochłodzić gości, aby nikt nie był zbyt gorący i niekomfortowy. Jeśli organizujesz późno jesienne wesele w ogrodzie, a wieczory są chłodne, istnieje wiele atrakcyjnie wyglądających opcji grzejników, które możesz również wypożyczyć w wypożyczalni. Kolejna ważna wskazówka: sprzęt do kontroli temperatury jest zawsze dobrym pomysłem.

8. Spersonalizuj to. To twoje podwórko – daj znać ludziom! Spersonalizuj swój ślub w ogrodzie za pomocą intymnych szczegółów, na które może sobie pozwolić tylko ślub w ogrodzie. Zawieś polaroidy przedstawiające was dwoje z namiotu lub na oparciach krzeseł. Zaprezentuj swoje zdjęcia dziecka i zdjęcia zaręczynowe. Pokaż zdjęcia ślubne swoich rodziców i dziadków na podwórku lub opraw je na boczny stolik. Udekoruj namiot, drzewa i stoły pamiątkami, które są dla was wyjątkowe. Nie zapomnij też o wnętrzu. Na przykład w łazience zostaw coś wyjątkowego, na przykład perfumy i wodę kolońską, płyn do płukania ust i nici dentystyczne oraz inne przybory toaletowe wraz z oprawionymi zdjęciami przedstawiającymi śluby lub zdjęcia Ciebie i Twojego narzeczonego. Zamień salon i kuchnię w domu w świątynię upamiętniającą twój związek. Ten dzień jest o tobie.

9. Oddziel to. W zależności od tego, ile miejsca masz do pracy, rozważ stworzenie różnych „obszarów” lub stref na swoim podwórku. Na przykład włącz swobodną przestrzeń do siedzenia z dala od parkietu i stołów, która zapewni gościom odrobinę intymności.

10. Zagraj w to. Z weselem w plenerze – i jednym na swoim podwórku – możesz organizować gry i rozrywkę na swój sposób. Skonfiguruj kilka toreb na trawnik lub gier w krykieta. Goście mogą bawić się, czekając, aż skończysz swoje zdjęcia lub podczas koktajlu. Dopóki słońce nadal świeci, a muzyka nie jest materiałem tanecznym, Twoi goście będą szukać czegoś do zrobienia.

Czas na napiwki: spójrz na listę gości i zanotuj, ile dzieci będzie w Twoim recepcji. Rozważ mały namiot dla dzieci lub strefę gier. Podwórka bez ogrodzeń mogą prowadzić do wędrówek dzieci, ale im bardziej są zajęte zabawami i grami, tym mniej prawdopodobne jest, że będą wpadać w kłopoty.

11. Pamiętaj o tym. Wymyśl kreatywne sposoby na zapamiętanie dnia ślubu. Oczywistym jest zatrudnienie fotografa, co prawdopodobnie wydaje się koniecznością. Zgadzamy się. Dokumentuj jak najwięcej z tego dnia. Rozważ również zatrudnienie kamerzysty, wypożyczenie fotobudki, założenie księgi gości ze zdjęciami lub filmami i nie tylko. Więcej kreatywnych pomysłów na księgi gości na wesela przydomowe można znaleźć tutaj.

Mamy nadzieję, że uważasz, że te pomysły na ślub w ogrodzie są przydatne! Jeszcze bardziej przydatne mogą być nasze największe wskazówki dotyczące planowania ślubu na podwórku. W celach informacyjnych przedstawiliśmy tutaj nasze najważniejsze wskazówki z każdego pomysłu na ślub w ogrodzie:

Powiedz swojej firmie cateringowej lub wypożyczalni, że liczą gości i poproś ich, aby odwiedzili to miejsce, zanim zdecydujesz, że Twój ogród jest wystarczająco duży na ceremonię i / lub przyjęcie.
Porozmawiaj ze swoimi dostawcami, zanim zaplanujesz ogród, abyś mógł włączyć tegoroczny projekt do aranżacji wydarzenia.
Wynajmij namiot!
Zdobądź prawdziwy parkiet taneczny. Pokłady i patio nie są wystarczająco stabilne ani wygodne.
Nigdy nie będziesz żałować konfiguracji i pomocy szanowanej wypożyczalni.
Wynajem sprzętu do schłodzenia lub ogrzania terenu zewnętrznego.
Daj dzieciom coś do zajęcia, albo zaryzykuj małych wędrowców.

rehabilitacja domowa

Post A Comment