Namiot na imprezę

Jakiś trudny etap w życiu się zakończył? a może, że przeżyłeś 50 lat z tą jedyną? Może twoje dziecko skończyło liceum lub studia. Możliwe, że w końcu spłaciłeś kredyt hipoteczny lub twoja żona pokonała chorobę. Być może nadszedł czas, aby okolica zebrała się razem i świętowała, co czyni ją tak wyjątkową i wyjątkową. Bez względu na dokładny powód, wiesz, że nadszedł czas na imprezę. Wybierz hale namiotowe jako nietuzinkowe miejsce do imprezy.

Namioty imprezowe

Specjalne wydarzenia wymagają specjalnych namiotów . Nie chcesz świętować tak, jak wszyscy inni; chcesz mieć niezapomniane wydarzenie w miejscu, które kochasz najbardziej. A kiedy nadejdzie czas na rozpoczęcie imprezy , Namioty Nowit będą tu dla Ciebie. Chcemy, aby Twoja wyjątkowa okazja była przyjemna i bezproblemowa. Zaszedłeś tak daleko: zasługujesz na to.

Więc szukasz najlepszego namiotu imprezowego . To tak proste, jak wpisanie tych słów w wyszukiwarce Google, prawda? Źle. Istnieje wiele opcji „najlepszych namiotów imprezowych” i każdy z nich jest rzeczywiście najlepszy w określonych okolicznościach. Ale jaki jest dla Ciebie najlepszy namiot imprezowy?

Nie martw się, mamy cię. Poniżej znajduje się lista różnych opcji namiotów, wraz z zaletami i wadami każdej opcji. Szybkie zastrzeżenie: nie wynajmujemy wszystkich  tych stylów (w każdym razie jeszcze nie), ale ważne jest dla nas, abyś był jak najlepiej poinformowany podczas decydowania, który namiot imprezowy jest dla Ciebie najlepszy . W końcu serce chce tego, czego chce. Nie będziemy próbować sprzedawać Ci drugiego wyboru tylko dlatego, że tak się złożyło, że go sprzedamy!

Namioty z baldachimem

Tanie i wesołe namioty z baldachimem są przyjaznymi małymi shademakerami, które pojawiają się w mgnieniu oka. W rzeczywistości namioty z baldachimem są często określane jako namioty typu pop-up. (Nazywamy je pop-ups na naszej stronie internetowej, tutaj ) Podobnie jak baldachim nad łóżkiem księżniczka miała jako mała dziewczynka złożył oświadczenie w swojej sypialni, namiot baldachim złoży oświadczenie na swoim podwórku. Wynajem namiotów jest rozwiązaniem problemu.

Namioty z baldachimem są zabawne i fantastyczne. Do ich rozstawienia nie jest potrzebna duża załoga, co jest dobre, ponieważ namioty z baldachimem nie mogą pomieścić wielu osób. Namioty z baldachimem można wyposażyć we wszelkiego rodzaju efektowne dodatki, od lampek, przez girlandy z kwiatów, po balony w Twojej kolorystyce. Ponieważ ich cena jest tak niska, wielu klientów lubi kupować więcej niż jeden w celu rozrywki i świętowania. Jeden namiot może pomieścić DJ-a, jeden bufet, jeden stół prezentowy i tak dalej. Możesz otoczyć te namioty ścianami bocznymi lub po prostu użyć wyskakującego okienka i górnej części, aby zapewnić cień i schronienie swoim gościom.

Namiot rozkładany z baldachimem

Czy baldachim / pop-up to najlepszy namiot imprezowy dla Ciebie?

Namioty z baldachimem / pop-up świetnie nadają się do:

Zabawa dla małej liczby osób – namioty z baldachimem nie mogą być zaprojektowane tak, aby obejmowały duże przestrzenie

Łatwa konfiguracja i demontaż

Kiedy jesteś załogą złożoną z jednej lub dwóch osób

Dostosowywanie do własnego wystroju

Przenośność – impreza może odbyć się w dowolnym miejscu, gdy masz rozkładany namiot

Namioty z baldachimem / wysuwane nie są zbyt dobre;

Zabawa wielu ludzi

Organizowanie bardziej formalnych wydarzeń, takich jak kolacje zasiadane i tańce

Wydarzenia, w których chciałbyś rozstawić swój namiot na dłuższy czas

Namioty ramowe

Namioty ramowe to MVP świata namiotów . Mogą zajmować ogromną przestrzeń i nie są potrzebne żadne słupki środkowe, dlatego czasami nazywane są namiotami o „czystej rozpiętości”. Namioty ramowe są solidne i można je dostosować za pomocą ścianek bocznych, dzięki czemu nie musisz krzyżować palców ani wstrzymywać oddechu przy określonej pogodzie. Jedyną rzeczą, o którą musisz się martwić w przypadku namiotu ramowego, jest to, jak wypełnisz całą otwartą przestrzeń pod nim. Parkiet? Pustynny bar? Stacja sushi? Siedzenia bankietowe czy stoły po 10? Opcje są tak szeroko otwarte, jak sama przestrzeń.

Namioty ramowe

Decydując się na wykonanie własnego stołu do rzeźbienia w lodzie lub maszyny do waty cukrowej, możesz również zdecydować, jaką podłogę umieścić pod namiotem ramowym. Podłogi z twardego drewna są świetne, podobnie jak dywan, te chłodne, oświetlające parkiety taneczne lub po prostu sama ziemia. Jeśli chcesz mieć opcje, namiot ramowy to najlepszy namiot imprezowy.

Wybierz namiot ramowy, jeśli:

Ważne jest, aby mieć jak największą użyteczną powierzchnię

Możesz mieć namiot dłużej niż jeden dzień

Chcesz mieć możliwość używania namiotu na wielu powierzchniach

Namioty ramowe mogą nie być najlepszym wyborem, jeśli:

rehabilitacja domowa

Post A Comment