Organizujemy event, na co zwrócić uwagę?

organizacji eventówWiele firm co pewien czas decyduje się na organizację imprezy firmowej. Jeżeli organizujemy to po raz pierwszy zapewne wydaje nam się, że będzie to proste zadanie. Szybko jednak dojdziemy do wniosku, że to jednak jest wyzwanie. Trochę pracy w to będziemy musieli włożyć.

Decydując się na wybór firmy, warto jest zwrócić uwagę na doświadczenie organizatora. W tej branży doświadczenie i gaszenie pożarów związanych z organizacją eventów jest bardzo ważne.

Organizacja eventu

Możliwości jakie niesie organizacja imprezy firmowej są bardzo duża, z drugiej strony jest też sporo zagrożeń. Dlatego warto poszukać recepty na event, który będzie udany i wspominać się go będzie przez dłuższy czas. Organizacja eventu składa się z kilku elementów. Dzisiaj skupię się na tym, jak wybierać miejsce na organizowanie tej imprezy.

Pierwsze podstawowa sprawa to pora roku. Zupełnie inaczej zaplanujemy imprezę latem a zupełnie inaczej zabierzemy się do tego zimą. Latem event może w całości odbywać się na dworze, a my jedynie wybudować niewielkie hale, które zapewnią schronienie przed słońcem lub ewentualnym deszczem.

Zimą oczywiście organizowanie eventu na dworze w wielu wypadkach jest trudne lub wręcz niemożliwe. Z drugiej jednak strony, część może się odbyć np. na śniegu przy ognisku. Dla chcącego nic trudnego.

Hale namiotowe mogą być obecnie wyposażone w niesamowitym standardzie. Często ich wnętrza przypominają całkiem luksusowe lokale.

Dobór sali

Jeżeli zdecydowaliśmy się na organizacją na sali, to musimy dopasować jej wielkość do naszych potrzeb. Sala nie może być zbyt mała, ale jednocześnie też nie warto, aby była za duża. Wówczas będziemy płacić za coś z czego nie będziemy korzystać.

Powinniśmy również zwrócić uwagę na to, aby był dobry dojazd, odpowiednia ilość miejsc parkingowych. Równie ważne jest dla kogo organizujemy imprezę.

Inaczej będzie impreza dla kluczowego klienta a inaczej biesiada integracyjna.

Bez względu na to dla kogo organizujemy imprezę powinniśmy zadbać o odpowiedni cataring.

Warto również zwrócić uwagę na to, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Czasami drobne rzeczy potrafią zniszczyć najlepiej zaplanowaną imprezę firmową.

rehabilitacja domowa

Post A Comment