Pokazy barmańskie

Pokazy barmańskieWszelkiego rodzaju imprezy firmowe są dobrą okazją, żeby lepiej poznać osoby z naszej pracy. Często w pracy nie mamy czasu na swobodne rozmowy, a lepiej rozmawia się przy drinku. Dobrze jest dowiedzieć się nieco o naszych kolegach i koleżankach z firmy. Można też po prostu niezobowiązująco z nimi porozmawiać – bez formalnego charakteru i na luzie. Takie spotkania poza pracą mogą być bardzo przydatne w kształtowaniu dobrych relacji pomiędzy pracownikami.

Najważniejszy dobry pomysł

Impreza firmowa, z całą pewnością, nie powinna być nudna. W takim evencie drzemie ogromny potencjał, jeśli chodzi o budowanie społeczności zatrudnionych w danej firmie. Aczkolwiek nigdy nie mamy stuprocentowej pewności, że zebrani będą mieć mnóstwo tematów do rozmów. Warto więc zapewnić im jakąś atrakcję. Dobrym pomysłem będzie dla przykładu gdy zorganizujemy pokazy barmańskie Poznań.

Show tylko dla pełnoletnich

Pokaz barmański zwykle odbywa się na przywiezionych przez barmana produktach i akcesoriach (alkohol, shakery, słomki, szkło do serwowania), więc niczym nie musimy się martwić. Barman wprowadzi zebranych gości do fascynującego świata alkoholu – będzie pokazywał jak krok po kroku przygotowywać pyszne i kolorowe drinki. Na życzenie klienta możliwe jest rozszerzenie pokazu o quiz i atrakcyjne zabawy. Wszyscy goście na pewno miło i ciekawie spędzą czas podczas tematycznego quizu połączonego z degustacją wielobarwnych drinków. Zainteresowane osoby będą mogły nauczyć się podstaw sztuki barmańskiej, wielu tricków i sztuczek. Przewidziana jest też zabawa z publicznością.

A może szkolenie…

Dodatkiem do pokazu może być szkolenie barmańskie. Zwykle trwa ono godzinę i może obejmować tematykę przygotowywania drinków w warunkach domowych, albo tworzenia menu alkoholowego na uroczystości i imprezy. Szkolenia takie mogą być ciekawe i przydatne. Dzięki zdobytej wiedzy można zabłysnąć w towarzystwie, a tematy poruszane mogą być świetnym pretekstem do dyskusji.

Decyzja należy do ciebie

Klient ma do wyboru również opcję zamówienia mobilnego baru, oraz barmanów i kelnerów do obsługi całej imprezy. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ pokaz barmański nie musi być główną atrakcją imprezy – i tak w końcu będzie nią być picie drinków. Najważniejsze jest, żeby panowała luźna atmosfera i wszyscy byli zadowoleni.

rehabilitacja domowa

Post A Comment