Sufity basenowe – dlaczego warto stosować sufity napinane


Sufity napinane są idealnym wyborem do sufitów basenowych. W tym poście przedstawiamy kilka dobrych powodów dla których warto zainteresować się sufitami napinanymi firmy https://www.dekodps.pl.

Wytrzymałość

Sufity napinane nie ulegają korozji, na materiał nie mają wpływu wilgotne lub toksyczne gazy, takie jak siarka i chlor. Niezwykle wytrzymałe elastyczne płótno jest wodoodporne i działa jako bariera dla wilgoci i żrących oparów, które nie mogą przedostać się do pustki i metalowej ramy nad sufitem.

Antybakteryjność

Sufity napinane mają powierzchnię antybakteryjną, więc nie ma na nie wpływu mikroflora (glony i grzyby) tworzące się na powierzchni.

Wodoodporność

Ponieważ sufity napinane są wodoodporne, mogą zapewnić dodatkową ochronę przed wyciekami, są w stanie pomieścić zaskakująco dużą objętość wody.

Proste w utrzymaniu

Sufity napinane są bardzo niskie w utrzymaniu. Nasze sufity objęte są 10-letnią gwarancją. Nigdy nie będą wymagały odmalowywania ani remontowania. Elastyczne płótno jest całkowicie zmywalne i łatwe do czyszczenia.

Eko

Sufity napinane są przyjazne dla środowiska pod wieloma względami. Nadają się w 100% do recyklingu. Mogą również zapewnić lepszą izolację pomieszczenia, działając jako uszczelnienie między dachem a pokojem, ale także zmniejszając ilość miejsca w pomieszczeniu, które należy ogrzać.

Kryjące

Mogą z łatwością ukryć brzydkie sufity. Ponieważ sufity napinane są montowane poniżej oryginalnego sufitu lub dachu, można je łatwo wykorzystać do ukrycia brzydkich aspektów sufitów, takich jak odsłonięte przewody rurowe lub grodzie. Są również elastyczne i mogą być zaprojektowane tak, aby pomieścić większość opraw oświetleniowych i innych opraw, takich jak klimatyzacja lub systemy alarmowe.

Kreatywny sufit

Opcje projektowania. Łatwiej jest być bardziej kreatywnym dzięki sufitom napinanym. Możesz drukować obrazy, uczynić je półprzezroczystymi lub tworzyć różne kształty i poziomy do sufitu. Nawet bardziej standardowy błyszczący sufit napinany może mieć potężny efekt, maksymalizując odbicie światła i zmarszczek z basenu. Działają również bardzo dobrze z różnymi systemami oświetleniowymi, takimi jak światła pasowe.

Dobra akustyka

Sufity napinane oferują silne właściwości akustyczne, które mogą pomóc rozwiązać problemy pogłosu, które często występują w basenach wewnętrznych.

rehabilitacja domowa

Post A Comment