Zalety wynajmu firmy cateringowej na święta Bożego Narodzenia


W tym roku Twoja kolej na zorganizowanie świątecznej kolacji? Nie masz czasu? Szukasz pomysłów? Nie chcesz gotować? Nie wiesz, jak gotować? Czas i duży profesjonalizm firm cateringowych to dwa kluczowe elementy przy wynajmowaniu usług cateringowych w okresie świątecznym. Czytaj dalej, opowiemy Ci o wszystkich zaletach wynajmu cateringu na przyjęcie bożonarodzeniowe. Kompleksowe zaopatrzenie zapewni Gastro Crew Catering.

Wyżywienie na świąteczną kolację

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i dzięki Fabryce Pokazu pomagamy uniknąć kłopotów z przygotowaniami do świątecznych wydarzeń w ostatniej chwili.

Obiady, kolacje, spotkania rodzinne, prezenty, co jeśli Święty Mikołaj, co jeśli Trzej Mędrcy, co jeśli impreza sylwestrowa, cały miesiąc świętowania przed nami i mało czasu, żeby się wszystkim zająć.

Boże Narodzenie to nie tylko Boże Narodzenie i Nowy Rok, przed i podczas świąt Bożego Narodzenia mamy z przyjaciółmi, kolegami z pracy, uczelni, te z drużyny piłkarskiej, klasy salsy … Krótko mówiąc, skończyło się z kilka luk w programie dla tak dużego zaangażowania społecznego.

Wynajęcie muzycznego duetu lub tria , DJ-a , wypożyczenie karaoke czy zatrudnienie monologa to tylko niektóre z pomysłów, które zaproponowaliśmy w poście Jak zorganizować oryginalną kolację firmową i które możesz wykorzystać również na każdą inną imprezę bożonarodzeniową.

Tym razem skupimy się na jednym z głównych punktów świąt Bożego Narodzenia: jedzeniu.

Jest wielu z Was, którzy pytają nas o wynajęcie namiotów lub sal na przyjęcia oraz o możliwość wynajęcia firmy cateringowej zajmującej się przygotowywaniem i serwowaniem posiłków. Jeśli o tym myślisz lub nadal nie masz pewności co do tego, chcemy opowiedzieć Ci o zaletach wynajęcia usługi cateringowej na obiad lub świąteczny obiad.

Zalety wynajmu firmy cateringowej na święta Bożego Narodzenia

 1. Możesz cieszyć się imprezą, nie martwiąc się o nic
  Pierwszą i główną zaletą jest to , że nie musisz martwić się o nic poza radością z imprezy, oni zajmują się wszystkim. Zaufaj im, to profesjonaliści z dużym doświadczeniem na wszelkiego rodzaju imprezach jak catering wigilijny.
 2. Zero stresu
  To najlepsze rozwiązanie, jeśli nie masz czasu na zakupy i gotowanie. Dzięki temu masz więcej czasu na zorganizowanie innych spraw związanych z wydarzeniem.
 3. Różnorodne menu dostosowane do alergii pokarmowych
  Nie zapomnij zrobić listy gości . Dzięki temu firma cateringowa będzie łatwiej zorientować się, jakiej ilości żywności będziesz potrzebować, dostosować menu do swoich upodobań i wiedzieć, czy któryś z gości ma alergie pokarmowe. Wszystkie te kwestie zostaną uwzględnione podczas przygotowywania menu.

Możesz zamówić spersonalizowane menu, ale na te okazje mają specjalne menu świąteczne i sylwestrowe. Daj się ponieść ich doświadczeniu i wiedzy.

Oprócz centralnego menu firma cateringowa daje możliwość zaoferowania koktajlu lub aperitifu na przyjęcie gości, dobry czas na ożywienie oczekiwania przy muzyce na żywo w postaci zespołu jazzowego .

 1. Menu drinków
  Będą odpowiedzialni za wybór napojów do każdego dania i najlepszego szampana na toast.
 2. Dekoracja stołu
  Dekoracji stołu jest bardzo ważna i pomaga stworzyć świąteczną atmosferę. Daj się rady, firmy cateringowe są na bieżąco z trendami w dekoracji świątecznej.
rehabilitacja domowa

Post A Comment