Zabiegi kosmetyczne w Krakowie

Każda kobieta marzy o pięknym i młodym wyglądzie, dlatego też wiele z nich po około trzydziestym piątym roku życia decyduje się na zabiegi odmładzające, wykonywane w salonach kosmetycznych.

Pierwszym zabiegiem wykonywanym przez kobiety w celu spłycenia zmarszczek, który mogą wykonać już w swoim zaciszu domowym, jest nakładanie odpowiednich kremów działających przeciwzmarszczkowo. Na rynku kosmetycznym możemy odnaleźć wiele kosmetyków, które obiecują wypracowanie wcześniej wspomnianego efektu. Najlepsze efekty jednak możemy zobaczyć po profesjonalnych zabiegach wykonywanych w salonach kosmetycznych w Krakowie.

Bardzo ciekawym zabiegiem jest odmładzanie skóry prądem. Zabieg ten nosi nazwę face lifting. Pierwszym etapem tego zabiegu jest dokładne oczyszczenie powierzchni skóry za pomocą profesjonalnych kosmetyków oraz toników. Pozwala to na lepsze zadziałanie tej metody. Kolejnym krokiem podczas wykonywania tego zabiegu jest umieszczenie elektrod na powierzchni cery. Urządzenie to zaprogramowane jest w ten sposób, że wysyła impulsy prądu o delikatnym natężeniu. Podczas pojedynczego impulsu występuje skurcz poszczególnych partii mięśni twarzy. Pozwala to na wzmocnienie mięśni twarzy. Jedyną wadą tego zabiegu jest towarzyszenie nieprzyjemnego uczucia szczypania skóry twarzy przez przepływające impulsy prądu elektrycznego. Krokiem, który kończy ten zabieg jest nałożenie ampułki zawierającej preparat o działaniu ujędrniającym. Po wchłonięciu się tego preparatu, na powierzchnię skóry nakładana jest maska kolagenowa, która zawiera w swojej strukturze niewielkie drobinki złota. Efekty wypracowane przez ten zabieg można zobaczyć już w okresie kilku godzin po zakończeniu. Face lifting sprawia, że skóra naszej twarzy staje się bardziej napięta oraz gładka. Zabieg ten poprawia także owal twarzy.

Kolejnym ciekawym zabiegiem jest Titan, czyli napinanie skóry promieniami podczerwieni. Zabieg ten polega na podgrzewaniu wyznaczonych partii skóry światłem podczerwonym, które dosięga głębokości około trzech milimetrów skóry właściwej. Światło podczerwone pobudza znajdujące się na tej powierzchni włókna kolagenowe, które ulegają nieznacznemu zniszczeniu, a następnie regenerują się co sprawia, że nasza skóra może odzyskać należytą sprężystość i jędrność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>